Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Zářijové farmářské trhy

Ne 08.09.2013 22:06

První poprázdninový termín je sobota 14.září, opět tradičně od 9.hodin.

Milí spoluobčané,

léto je za námi a já jsem rád, že vstup do podzimu si můžeme zpestřit farmářskými trhy, které se budou konat každý měsíc od září do listopadu před Dělnickým domem na Jamborove ulici. První poprázdninový termín je sobota 14.září, opět tradičně od 9.hodin.
Připravujeme pro vás novinky nejen v sortimentu, ale i v programu pro děti. Jako obvykle mohou děti skotačit na skákacím hradu, ale také se budou moci podívat na živé miniovečky z farmy Amálka z Moravského krasu.

Co se týká sortimentu, již tradičně se můžete těšit na masné a mléčné výrobky vyráběné především tradiční metodou bez chemie, sušené byliny, pečivo z kvalitních surovin, domácí marmelády atd., ale nově také na panenské dýňové a slunečnicové oleje lisované za studena z moravské farmy. Účast přislíbila i se svými pštrosími produkty Pštrosí farma Doubravice.

Celý průběh trhu vám bude zpříjemňovat cimbálová muzika a točené pivo.

Podrobné informace o sortimentu, prodejcích a trhu průběžně aktualizujeme na židenických webových stránkách a facebooku. Prosím podpořte nás v této aktivitě, aby tato oblíbená akce měla oporu v židenické veřejnosti a získala finance i příští rok. Budeme žádat o dotaci nejen na Jihomoravském kraji ale i naše členy našeho zastupitelstva.

Těším se na setkání s vámi!

PhDr. Jiří Nesiba, Ph.D., místostarosta