Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Společenské centrum Karas

St 04.09.2013 22:15

Před rokem se nám podařilo otevřít prostory na rohu ul. Vymazalova a Vojanova, tzv. Společenské centrum Karas.

Společenské centrum za rok své existence, dovolím si tvrdit, osvědčilo. Funguje celý týden a pro všechny věkové kategorie. Najde zde hernu pro rodiče s dětmi, Senior Point, přednášky v rámci Klubu seniorů, čítárnu pro seniory s možností vypůjčení knih a denního tisku, měli a budeme zde mít sbírky šatstva, ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose zde vystavuje dílka svých žáků a v neposlední řadě zde probíhá Jóga pro veřejnost. Samozřejmě je možné si prostor i pronajmout pro činnost různých organizací a spolků. Na našich stránkách www.zidenice.cz si lze stáhnout žádost o pronájem.

Herna pro rodiče s dětmi

SCK je vybaveno hračkami, přebalovacím pultem a herním kobercem. Bloudíte-li s kočárkem v Židenicích, zajděte za námi do příjemného kolektivu, vypít si čaj, či si jen popovídat s ostatními rodiči.

Senior Point

Nejen poradenství pro naše seniory. Senior Point má vyškoleného pracovníka, který si s Vámi popovídá, poradí Vám, či pomůže vyřídit složité úřední formuláře. Samozřejmě se sem můžete obrátit i v případech složitých životních zkušeností, nebo si jen přijít vyřídit Senior pas.

Děkuji všem zainteresovaným za společné úsilí, které pomáhá rozšířit nabídku možností vyžití pro židenické občany. Děkuji i všem, kteří do Společenského centra Karas chodí a využívají jeho zázemí.

Bc. Karel Bernášek, místostarosta

Provozní hodiny Společenského centra Karas