Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Oslava Dne matek v Domově pro seniory

So 07.06.2014 01:30

Pan Nesiba všem přítomným maminkám popřál k jejich svátku, a potěšil je krásnou růží.

Na naše maminky, babičky, prababičky, tety, tedy na všechny ženy, které mají svůj domov v Domově pro seniory Nopova, čekalo v pondělí 12. května překvapení. Dopoledne všechny navštívil místostarosta městské části Brno Židenice pan Phdr. Jiří Nesiba, Ph.D.

Pan Nesiba všem přítomným maminkám popřál k jejich svátku, a potěšil je krásnou růží. Dopolední malé slavnosti se účastnily i děti ze základní školy Gajdošova, které svým milým vystoupením vyloudily úsměv na tváři všem přítomným oslavenkyním. Mnohé babičky a prababičky si určitě vzpomněly na dobu, kdy je písničkami a básničkami těšily doma jejich malé děti. Žáčci se po vystoupení rozběhli mezi přítomné, aby jim předali vlastnoručně vyrobená srdíčka. Setkání dětí a našich babiček bylo dojemné a krásné.

Oslava Dne maminek zpestřila poklidné dny života seniorek v našem domově. Velké poděkování patří vedení městské části Židenice za čas i dárky věnované obyvatelkám domova. Domov pro seniory si velmi váží dlouhodobé dobré spolupráce s radnicí, kdy vedení radnice má zájem na dění v domově, a toto dění aktivně podporuje.

Ing. Zdenka Čillíková, ředitelka – Domov pro seniory Nopova p.o.

Zdroj: Židenický Zpravodaj