Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Nová distribuce Židenického Zpravodaje

Po 09.09.2013 22:05

Nová distribuce Židenického Zpravodaje

Vážení občané,

v poslední době se začalo stávat neblahým zvykem, že jsme přestali dostávat včas do schránek Židenický Zpravodaj a bohužel se také několikrát stalo (a to i opakovaně), že někteří jsme Zpravodaj nedostali do schránky vůbec.

Urgovali jsme proto stávajícího distributora, aby své služby zlepšil, a žádali jsme vysvětlení zhoršené distribuce. Bohužel ani po několikerých urgencích byť zlepšený výsledek práce neodpovídal představám o kvalitní distribuci. Proto jsme se rozhodli změnit distributora tiskovin tak, aby se zlepšila nejen samotná distribuce, ale i její následná kontrola.

Židenický Zpravodaj má dlouhou tradici a pokud se podíváme na kvalitu tisku a barevné provedení, tak skutečně za dobu své více než dvacetileté existence se výrazně tento měsíčník zkvalitnil. Ve srovnání s ostatními zpravodaji dalších městských částí v Brně vypadá více než reprezentativně. Bylo by proto velkou škodou, aby práce ve Zpravodaji byla zbytečná díky nekvalitní distribuci a jako občané bychom se nemohli seznámit s aktuálními problémy, co nás v Židenicích zajímají.

Věříme že nový distributor bude svoji práci provádět kvalitněji, samotnou kontrolu ale můžeme provádět my všichni. Proto prosíme o spolupráci, v případě že Vám Zpravodaj do schránek nechodí, napište na náš email : zpravodaj@zidenice.brno.cz.

Děkujeme za pomoc.

PhDr. Jiří Nesiba, Ph.D., místostarosta