Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Hrabal v Brně

Po 24.03.2014 14:47

Stalo se to před sto lety, narodil se Bohumil Hrabal. Sláva tomuto muži!

25. – 30. 3. 2014

Na 28. března letošního roku připadá výjimečné výročí – sto let od narození největšího pábitele české literatury Bohumila Hrabala v Brně - Židenicích. Městská část Brno – Židenice připravila společně s Centrem experimentálního divadla a Divadlem Husa na provázku šestidenní festival oslav probíhající od 25. do 30. března 2014. Nabité hrabalovské slavnosti připomenou život, dílo a odkaz literárního velikána, který se často ve svých myšlenkách vracel ke svému rodnému domu na Balbínově č.47 v Židenicích.

Na celý program oslav (viz přiložená brožurka) konaný přímo v Brně Židenicích se vybírá pouze jednorázové vstupné 20 Kč. Místa je možné rezervovat na hrabalvzidenicich@gmail.com nebo na čísle 777 668 139. Pro rezervaci vstupenek na program Divadla Husa na provázku, Divadla U stolu či Mahenovy činohry se obracejte na jejich pokladny. Vice informací na www.zidenice.cz, či na facebooku - https://www.facebook.com/BohumilHrabal100let

Oslavy se konají pod záštitou Městské části Brno – Židenice ve spolupráci s Centrem experimentálního divadla a Divadlem Husa na provázku.

 

PhDr. Jiří Nesiba, Ph.D.,
místostarosta MČ Brno - Židenice