Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Farmářské trhy v červnu

St 04.06.2014 16:19

Vážení a milí spoluobčané, srdečně vás zvu na červnový farmářský trh, který se koná 21. června od 9 – 13 hodin v parku mezi ulicemi Vančurova a Jamborova v Brně-Židenicích.

Vážení a milí spoluobčané,

srdečně vás zvu na červnový farmářský trh, který se koná 21. června od 9 – 13 hodin v parku mezi ulicemi Vančurova a Jamborova v Brně-Židenicích. Můžeme se těšit na cimbálovou kapelu Libora Supa, zahradnické hrátky pro děti, zdobení ubrouskovou technikou, skákací hrad a občerstvení.

Ale hlavně na produkty od místních farmářů:

Slepičí vejce z dvorového chovu, mléčné výrobky, drůbež z vlastního chovu, masné a zabijačkové produkty vyrobené tradičními postupy, grilované maso, pivo z brněnského minipivovaru, mošty bez přídavku vody, sladidel, ochucovadel a chemie, čerstvé ryby, med, produkty z medu, produkty z rakytníku, brusinek a borůvek, bylinky, bylinné směsi bez soli a glutamátu, čerstvé pečivo, králíky, domácí salámy a čabajky, sýry, valašské frgály, čerstvou sezónní zeleninu, tradiční i rybízové víno a další. Pokud byste rádi naše farmářské trhy něčím doplnili nebo Vám zde něco chybí, prosím pište mi na email – nesiba@zidenice.brno.cz.

Krátké medailonky jednotlivých farmářů a aktuální informace sledujte na Facebooku nebo na www.zidenice.cz.

Objednávám krásné počasí a těším se na vás.

PhDr. Jiří Nesiba, Ph.D., místostarosta

Farmářské-trhy-červen