Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Farmářské trhy

Ne 03.11.2013 21:05

Poslední termín letošních farmářských trhů je za dveřmi.

Milí spoluobčané,

poslední termín letošních farmářských trhů je za dveřmi, proto bych vám rád poděkoval za hojnou účast na již proběhlých termínech. Jsem velmi rád, že se tak trhy staly tím, co bylo naším záměrem. Místem pro setkávání, kde si můžete nakoupit kvalitní farmářské produkty a strávit i s dětmi příjemné dopoledne. Rádi bychom pokračovali v provozování trhů i příští rok, proto prosím v případě návrhů či nápadů na zkvalitnění, prosím informujte nás.

Věřím, že je stále co zlepšovat. První novinkou by pro příští rok mohlo být rozšíření termínu o jeden červnový běh, který nám letos chyběl. K letošnímu poslednímu listopadovému termínu patří svatomartinské slavnosti, proto budou tentokrát k zakoupení svatomartinské koláčky nebo pár hus a kachen z domácího chovu pro kuchaře, kteří si chtějí připravit svatomartinskou husu sami. Těšit se můžete i na občerstvení.

Trhy se pro vás budeme snažit zajistit i následujícím roce, aby se tak staly novou židenickou tradicí. O průběhu příprav a termínech vás budeme informovat v Židenickém zpravodaji, webových stránkách a facebooku.

Těším se na setkání s vámi!

PhDr. Jiří Nesiba, Ph.D., místostarosta