Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Farmářské trhy 2014

Pá 21.03.2014 20:03

V letošním roce je proto naplánováno již 6 termínů farmářských trhů, vždy sobota od 9.hod – 19.4., 24.5., 21.6., 13.9., 18.10., 8.11. 2014.

Milí spoluobčané,

rád bych vám poděkoval nejen jako zástupce radnice ale i jako spoluobčan Židenic za hojnou účast a podnětné návrhy ke konání farmářských trhů v uplynulém roce 2013.

V letošním roce je proto naplánováno již 6 termínů farmářských trhů, vždy sobota od 9.hod – 19.4., 24.5., 21.6., 13.9., 18.10., 8.11. Zapište si prosím do svých kalendářů, ať máte rezervovaný čas a můžeme se tradičně potkávat na parkovišti před Dělnickým domem. Na trzích si opět nejen nakoupíme kvalitní zemědělské produkty, ale zároveň se pobavíme a strávíme příjemné sobotní dopoledne s kulturním programem pro děti i dospělé. Jsem rád, že většina občanů ocenila doprovodný program trhů jako je skákací hrad či malování pro děti, my starší oceníme hudební doprovod prezentovaný lidovými soubory. Jediné co nedokážeme ovlivnit je počasí, ale i na to letos myslíme a bude k dispozici velký stan uprostřed trhů, který bude chránit nejen před deštěm ale i před ostrým sluncem.

Můžete se proto těšit jak na tradiční a ověřené prodejce z minulého roku, kteří nám zachovali přízeň  i letos, tak na „nováčky“  z oblasti výroby tradičních perníčků, veganských specialit či domácí pražírny kávy.

Neváhejte mi proto psát vaše nápady a podněty, návrhy o spolupráci, a to především ze strany nejrůznějších neziskových organizací buď na email - nesiba@zidenice.brno.cz,  nebo na facebooku - Farmářské trhy Brno-Židenice.

Jsem rád, že se nám i touto formou daří probouzet veřejná prostranství jako místa spojená se setkáváním lidí, kulturními akcemi a podporou jihomoravských zemědělců.

PhDr. Jiří Nesiba, Ph.D., místostarosta