Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


Chyby si nemužeme dovolit

St 09.10.2013 21:34

Před několik měsíci bylo téměř nepředstavitelné, že by se poslanecká sněmovna sama rozpustila.

JUDr. Jeroným Tejc

Před několik měsíci bylo téměř nepředstavitelné, že by se poslanecká sněmovna sama rozpustila. Jsem rád, že se i díky naší vytrvalostí podařilo nakonec přesvědčit dostatečný počet poslanců ostatních stran, že není lepšího řešení. O osudu naší země by neměli rozhodovat lobbisté a přeběhlíci, nýbrž občané ve volbách. Teď už bude jen na Vás, voličích, kdo získá podporu a tím i odpovědnost za správu naší země v příštích čtyřech letech.

Nikdo není bez chyb. Jsem ale hluboce přesvědčen, že jedině sociální demokracie je dostatečně silná, demokratická a odborně připravená na těžký úkol, který čeká jakoukoliv příští vládu.  Volba Věcí veřejných, do kterých řada lidí vkládala naděje, se ukázala zcela lichá. Omyly tohoto typu si už naše země nemůže dovolit. Proto si Vás dovoluji požádat o podporu kandidátek a kandidátů ČSSD v Brně a na Jižní Moravě.

Napravit škody vládnutí posledních let a současně zvládat vleknoucí se ekonomickou krizi bude vyžadovat odvahu, ale především proveditelnou vizi. ČSSD rozhodně nejde a nepůjde cestou populistických slibů, které by nemohla po volbách naplnit. Narozdíl od stran na jedno použití se totiž chce o důvěru voličů ucházet i za rok či let deset. Proto jsme velmi zvažovali, jaké změny a nápravy můžeme s ohledem na rozpočtovou situaci dát. Budu rád, když se s naším programem seznámíte na www.cssd.cz a budete o něm přemýšlet. Dvacet minut strávených cestou do volební místnosti a zpět může změnit mnohé. Držme si společně palce, ať se v naší zemi po volbách žije lépe!

Váš

 JUDr. Jeroným Tejc