Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Židenice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Židenice a kandidátech ČSSD za Brno-Židenice.

 


5. slavnostní rozsvícení vánočního stromu

St 22.01.2014 20:45

V sobotu 7. prosince 2013 se konalo již 5. slavnostní rozsvícení vánočního stromu MČ Brno-Židenice.

Celá akce přilákala i tentokrát veliké množství přihlížejících. Před nazdobeným vánočním stromem přivítali všechny přítomné starosta Ing. Roman Vašina, místostarostové Bc. Karel Bernášek a PhDr. Jiří Nesiba, Ph.D.. Po úvodních slovech přišlo na řadu nádherné hudební vystoupení dětí ze ZŠ Krásného.

Během vystoupení chodil mezi návštěvníky andílek s kouzelnou schránkou, do které lidé vhazovali vyplněné kupónky s nadpisem „Splnění vánočního přání“. Poté přišlo na řadu vyhlášení vítězů soutěže „Namaluj novoročenku MČ Brno-Židenice, PF 2014“. Starosta dětem poblahopřál, především Anně Strýčkové (8 let), která se umístila na 1. místě a předal jim dárky za jejich nádherné obrázky. Poté již nastal tolik očekávaný okamžik. Po společném hlasitém odpočítávání (10-9-8-7…) se vánoční strom rozsvítil.

Kouzelnou vánoční atmosféru završilo vylosování jednoho výherce akce „Splnění vánočního přání“. Tohoto čestného úkolu se ujala výherkyně Anna Strýčková. Dalším šťastným dítětem se tak stal Adam Bartušek (10 let), jehož přáním bylo kombajn Bruder, pravěké akvárium a pistole Nerf.

Velké poděkování patří dětem z ZŠ Krásného, pod vedením pana učitele Ratislava a paní ředitelky Dr. Velanové. Jejich vystoupení dodalo celé akci úžasný vánoční nádech. Poděkování patří také vám, milí občané, neboť jste vaší hojnou přítomností dokázali, že MČ Brno-Židenice má opravdové a věrné žideničáky.

Děkujeme!!!

Jiří Motloch